Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Депутатська комісія питання вивчила

Переглядів: 416

Готуючись до пленарного засідання 22 (позачергової) сесії районної ради, сьогодні, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань молоді, освіти, культури, спорту, туризму, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, дитинства і сім`ї. Вела засідання голова постійної комісії Антоніна Деревянченко. У роботі засідання взяли участь члени постійної комісії Павло Роженко та Віталій Яковлєв. 

Депутатами було розглянуто внесення змін до районної програми відшкодування вартості пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним та залізничним транспортом на маршрутах загального користування у приміському сполученні  в Тростянецькому районі на 2016-2017 роки та районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки; внесення змін до рішення Тростянецької районної ради від 09.12.2016 року «Про створення комунального закладу Тростянецької районної ради; призначення Крюкова С.О. на посаду директора КЗ « Тростянецький районний будинок культури» Тростянецької районної ради Сумської області та призначення Єфремової Л.М. на посаду директора КЗ «Тростянецька центральна районна бібліотека» Тростянецької районної ради Сумської області.

Члени комісії працювали злагоджено, заслухавши всіх доповідачів детально обговорили питання порядку денного та погодили запропоновані проекти рішень до розгляду на пленарному засідані сесії.

« повернутися до списку новин