Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Відбулося засідання 28 (позачергової) сесії районної ради

Переглядів: 564

Сьгодні, 29 листопада 2017 року, відбулася двадцять восьма (позачергова) сесія VII скликання районної ради. У сесійній залі зареєструвалося 24 депутати. Пленарне засідання вів голова районної ради Андрій Корж. Передували сесії засідання постійних комісій та президії районної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

На засіданні були присутні депутати районної ради, голови місцевих рад, представники правоохоронних органів, Тростянецької районної державної адміністрації, районної ради, керівники підприємств та установ району, представники засобів масової інформації, громадськість.

Розпочалося засідання з питання щодо визнання обраними та реєстрацію депутатівТростянецької районної ради сьомого скликання Сергія Савицького, Тетяну Замулу та Олену Євсюкову замість депутатів районної ради Антоніни Деревянченко, Олександра Нужненка, Павла Роженка, які достроково припинили повноваження, відповідно до поданих ними заяв, у зв’язку з обранням депутатами Тростянецької міської ради.  Доповідав з інформацією по даному питанню голова Тростянецької районної виборчої комісії Сергій Федченко.

Далі, у ході пленарного засідання внесли зміни до районних програм; прийняли рішення щодо безоплатної передачі бюджетних установ, закладів та майна зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади; внесли зміни до рішення Тростянецької районної ради від 23.12.2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік»; розглянули технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель, ряд майнових питань та інші. Всього на сесії було розглянуто 22 питання.

« повернутися до списку новин