Тростянецька районна рада

СКЛИКАЄТЬСЯ 51 СЕСІЯ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 129

Відповідно до розпорядження голови Тростянецької районної ради від 31.08.2020 року №13 скликається 51 сесія Тростянецької районної ради.

Пленарне засідання відбудеться 11 вересня 2020 року о 10-00 год. у залі засідань районної ради. Цього ж дня о 9-45 год. відбудеться президія районної ради.

Засідання постійних комісій відбудуться в депутатській кімнаті районної ради:

- з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку, територіального устрою, інформаційної політики та зв’язків із громадськістю  09 вересня 2020 року о 09 - 00 годині;

- з  питань бюджету, фінансів, планування, соціально – економічного розвитку, управління комунальною власністю та торгівельно – побутового обслуговування населення   09 вересня 2020 року о 10 - 00 годині.

На розгляд сесії виносяться питання: 

1.

Про визнання повноважень депутата районної ради сьомого скликання.

2.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Тростянецького району за І півріччя 2020 року.

3.

Про внесення змін до рішення Тростянецької районної ради від 20.12.2019 року «Про районний бюджет Тростянецького району на 2020 рік».

4.

Про безоплатну передачу шкіл зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади .

5.

Про безоплатну передачу комунального закладу «Тростянецький районний будинок культури» зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.

6.

Про безоплатну передачу комунального підприємства «Райкомунгосп» зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.

7.

Про безоплатну передачу майна з балансу Тростянецької районної ради на баланс комунального підприємства Тростянецької районної ради   «Райкомунгосп».

8.

Про безоплатну передачу гаража зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської  об’єднаної територіальної громади.

9.

Про безоплатну передачу об’єктів та майна Тростянецької районної ради зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.

10.

Про безоплатну передачу двокімнатної квартири зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської  об’єднаної територіальної громади.

11.

Про припинення комунального закладу Тростянецької районної ради "Районний методичний центр" шляхом ліквідації.

12.

Про призначення Фрик Т.Г.  на посаду директора КП Тростянецької районної ради «Райкомунгосп».

13.

Про затвердженя організаційної  структури та чисельності працівників КП Тростянецької районної  ради «Райкомунгосп».

14.

Про затвердження Переліку першого типу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району для передачі в оренду на аукціоні.

15.

Про затвердження структури та чисельності  виконавчого апарату районної ради.

16.

Різне.

На сесію запрошуються  депутати Тростянецької районної ради, голова Тростянецької райдержадміністрації, заступник голови Тростянецької райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів Тростянецької райдержадміністрації, міський та сільські голи, представники засобів масової інформації.« повернутися до списку новин