Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Посадка лісу - головний захід акції "Майбутнє лісу в твоїх руках»

Переглядів: 456

В нашій державі триває акція «Майбутнє лісу  в твоїх руках», головною метою, якої є  виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, збагачення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, збереження лісів для майбутнього.

Долучилися сьогодні до цієї акції і працівники Тростянецької районної ради та Тростянецької районної державної адміністрації на чолі з керівниками Андрієм Коржем та Олегом Сипком. Під керівництвом  директора державного підприємства «Тростянецький лісгосп» Віктора Зубка учасниками заходу було висаджено насадження молодої ялинки, яка в майбутньому буде реалізовуватися для продажу населенню на святкування Нового року.  Після закінчення посадки керівник держлісгоспу повідомив учасникам заходу, що: «Ліс – це легені планети. Дерева не тільки виробляють кисень, а й затримують пил, шкідливі речовини. Наприклад, 1 гектар соснового лісу виділяє 10 тонн кисню і поглинає 15 тонн вуглекислого газу. Тому мені сьогодні приємно, що наші лісничі залучають вас до такої благородної та нелегкої справи».

Дякуючи лісівникам за надану можливість прийнять участь у посадці лісу очільник депутатського корпусу Андрій Корж підсумував, що акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» - це не просто пропаганда, дієвий важіль у процесі створення та збереження лісу.

« повернутися до списку новин