Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Вітали працівників освіти

Переглядів: 493

Один раз на рік, у найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, в нашій державі відзначається професійне свято – День вчителя. В цей жовтневий день кожен згадує свого Вчителя – того, хто допоміг наблизитись до знань, науки та життєвої мудрості, кому ми зобов'язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Сьогодні в приміщенні районного будинку культури за участю голови Тростянецької районної ради Андрія Коржа, голови Тростянецької районної державної адіністрації Дмитра Назаренка, начальника відділу освіти Тростянецької районної державної адміністрації Павла Роженка, секретаря Тростянецької міської ради Аліни Шацької відбулися урочисті заходи з нагоди святкування дня працівників освіти. 

Звертаючись до присутніх педагогів, працівників освіти, вихователів очільник депутатського корпусу зазначив: "Ваша професія – найблагородніша серед інших. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради. Саме ви – педагоги, вчителі, вихователі, наставники – терпляче і вміло відкриваєте юним світ знань, навчаєте жити за принципом добра і совісті, допомагаєте знайти своє місце в житті. Завдяки вашим зусиллям в Україні формується нова генерація українців – талановитих, свідомих та патріотично налаштованих громадян. Особливе значення це має у нинішній непростий для нашої країни час".

Кращі працівники освітянської галузі отримали подяки та грамоти Департаменту освіти Сумської обласної державної адміністарції, Тростянецької районної ради та Тростянецької районної державної адміністрації.

Святкового  настрою та щирих усмішок присутнім додали музичні виступи вихованців комунального позашкільного закладу "Палац дітей та юнацтва", незабутні враження від виконання своїх пісень залишив присутнім Народний артист України Павло Дворський. 

   

 

« повернутися до списку новин