Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Відбулася чергова сесія районної ради

Переглядів: 527

Сьогодні в залі засідань відбулася 32 чергова сесія районної ради.

У роботі сесії взяли участь 25 народних обранців.

 На  початку пленарного засідання перед депутатами виступив Микола Голубничий, голова громадської спортивної організації «Колос», який ознайомив депутатів зі спортивними здобутками та успіхами команди Тростянецького району за підсумками 2017 року. А їх виявилось чимало. За результатами змагань минулого року команда Тростянецького району здобула перше загальнокомандне місце серед команд Сумської області. Не було рівних нашим спортсменам в перетягуванні канату, волейболу, армреслінгу, гирьового спорту. Здобули призові місця у футзалі, шашках, шахах, настільному тенісі.

Микола Голубничий подякував голові та депутатам районної ради, головам Буймерської та Боромлянської сільських рад за постійну підтримку громадської організації та надання їй фінансової допомоги.

  У зв’язку з припиненням повноважень депутата Тростянецької районної ради Євгена Міщенка, першим питанням порядку денного сесії народні обранці визнали повноваження депутата районної ради Лободи Світлани Петрівни, обраної по списку районної організації політичної партії «Сила людей».

   Далі депутати затвердили районну програму з питань зайнятості населення Тростянецького району на 2018-2020 роки, внесли зміни до районних програм підтримки громадських організацій, соціального захисту населення, відшкодування вартості пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним та залізничним транспортом на маршрутах загального користування у приміському сполученні.

  Також депутати затвердили зміни до районного бюджету на 2018 рік, заслухали хід виконання районних програм.

  За ініціативи голови районної ради депутати розглянули питання про фінансову участь сільгоспвиробників в соціальних та інфраструктурних проектах на сільських територіях Тростянецького району за період 2017-2018 років. За результатами обговорення, з метою розвитку соціальної сфери та інфраструктури на селі, було прийнято рішення, яким рекомендовано сільським радам укласти угоди з виробниками  сільськогосподарської продукції про соціально-економічне співробітництво, в яких   передбачати відрахування до місцевого бюджету в розмірі не менше 200 грн. за 1 га орендованої площі земельних ділянок. Встановити орендну плату за використання неуспадкованих земельних часток (паїв)  в розмірі не менше  10% від  нормативної грошової оцінки земельних ділянок та у разі необхідності внести відповідні зміни до договорів. Рекомендувати Тростянецькій районній державній адміністрації встановити орендну плату за використання невитребуваних земельних часток (паїв) в розмірі не менше 10% від  нормативної грошової оцінки земельних ділянок та у разі необхідності внести відповідні зміни до договорів.

Не менш актуальним питанням була інформація головного лікаря «Тростянецької центральної районної лікарні» про стан надання медичної допомоги сільському населенню Тростянецького району.

З метою збереження науково-педагогічного проекту «Інтелект України», інших освітніх проектів та вирішення питання подальшої їх реалізації у закладах загальної середньої освіти, депутати підтримали звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки.

 Також було розглянуто звернення  депутатів Семереньківської сільської ради та батьків вихованців дошкільної групи Полянського НВК щодо організації навчання учнів першого класу в Полянському НВК.

 В цілому депутати розглянули 34 питання та прийняли відповідні рішення.

« повернутися до списку новин