Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Стартував районний фестиваль «Весняний заспів Тростянеччини»

Переглядів: 404

Щороку у нашому районі творчі колективи міської та сільських громад популяризують народну творчість шляхом ознайомлення з творчими колективами, виконавцями та майстрами декоративно-ужиткового мистецтва.

У суботу в Семереньківському сільському будинку культури відбулося відкриття XXXI-го районного фестивалю самодіяльного мистецтва «Весняний заспів Тростянеччини». Відкривали цьогорічний фестиваль Печинська, Дернівська та  Семерьнківська сільські громади. Завітали на відкриття фестивалю виконуючий обов’язки голови Тростянецької районної державної адміністрації Олег Сипко, заступник голови Тростянецької районної ради Олексій Котко та заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Аліна Шацька.

Гості, учасники та глядачі, мали змогу ознайомитися з виставкою декоративного-прикладного мистецтва, яка була представлена всіма учасниками заходу. У виконанні місцевих колективів художньої самодіяльності лунали запальні пісні, що полонили серця всіх присутніх. Кожного з учасників заходу глядачі супроводжували бурхливими оплесками та оваціями.

« повернутися до списку новин