Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Скликається 31 (позачергова) сесія районної ради

Переглядів: 417

Відповідно до розпорядження голови Тростянецької районної ради від 26.01.2018 року №2 скликається 31 (позачергова) сесія районної ради. Пленарне засідання відбудеться 2 лютого 2018 року о 10-00 год. у залі засідань районної ради. Цього ж дня о 9-30 відбудеться президія районної ради.

Засідання постійних комісій: 

- з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища   30 січня  2018 року о 09 - 00 годині;

- з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку, територіального устрою, інформаційної політики та зв’язків із громадськістю    30 січня  2018 року о 10 - 00 годині;

- з питань молоді, освіти, культури, спорту, туризму,  соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, дитинства і сім’ї  31 січня 2018 року о 09 - 00 годині;

     - з питань бюджету, фінансів, планування, соціально – економічного розвитку, управління комунальною власністю та торгівельно – побутового обслуговування населення   31 січня  2018 року о 10 - 00 годині.

На розгляд сесії виносяться питання: 

1.

Про результати роботи Охтирської місцевої прокуратури за 2017 рік.

2.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.

3.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Тростянецького району на 2018 рік.

4.

Про внесення змін до районної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2018 роки.

5.

Про внесення змін до районної програми соціального захисту населення на 2017- 2021 роки.

6.

Про внесення змін до рішення тридцятої сесії сьомого скликання Тростянецької районної ради від 22.12.2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

7.

Про деякі питання використання  коштів з  районного  бюджету.  

8.

Про зміни в умовах оплати праці голови районної ради.

9.

Про зміни в умовах оплати праці заступника голови районної ради.

10.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на укладення договору оренди нежитлових приміщень по вул. Миру, 2 з відділом культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради.

11.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на  укладення договорів оренди нежитлових приміщень, розташованих за адресою м. Тростянець вул. Л.Татаренка, 4.

12.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на укладення договору оренди нежитлових приміщень по вул. Миру, 2 з територіальним центром соціального обслуговування Тростянецької міської ради.

13.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на продовження терміну дії договору оренди нежитлового приміщення по вул. Благовіщенська, 55 з громадською організацією «Тростянецька лікарняна каса».

14.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на продовження терміну дії договору оренди нежитлового приміщення-гаража по вул. Вознесенська, 53в з відділом освіти Тростянецької РДА.

15.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться в оренді гр. Линника О.М., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Кам’янської сільської  ради Тростянецького району  Сумської області.

16.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які  знаходяться на території  Тростянецького району  Сумської області.

17.

Різне.

На сесію районної ради запрошуються депутати Тростянецької районної ради, депутат Сумської обласної ради — представник Тростянецького району, виконуючий обов'язки голови Тростянецької районної державної адміністрації, заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації, начальники управлінь та відділів Тростянецької районної державної адміністрації,  міський та сільські голови, громадськість та представники засобів масової інформації. 

« повернутися до списку новин