Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Депутати районної ради прийняли участь у позачерговій сесії

Переглядів: 620

Сьогодні 15 травня, під головуванням очільника депутатського корпусу Андрія Коржа, відбулося пленарне засідання 33 (позачергової) сесії Тростянецької районної ради сьомого скликання. Депутати розглянули порядок денний сесії з 10 питань.

Голова Тростянецької районної виборчої комісії Сергій Федченко ознайомив депутатів з Постановою Тростянецької районної виборчої комісії №4 згідно з якою замість  депутата Дмитра Назаренка наступним за виборчим списком Тростянецької районної партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» зареєстровано Степана Пантелійовича Сотнікова. Для нього це вже восьма каденція депутата районної ради, що зайвий раз підкреслює високий рівень довіри виборців до цієї шанованої та поважної людини в нашому районі. Своїм рішенням рада включила його до роботи в постійній комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціального – економічного розвитку, управління комунальною власністю та торгівельно-побутового обслуговування.

Одноголосно було внесено зміни до районного бюджету на 2018 рік, а саме: по відділу освіти Тростянецької РДА збільшено видатки на суму 203161 гривень (на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на суму 177271 гривня. Збільшено видатки в сумі 17000 гривень для подальшої передачі Тростянецькій ОТГ на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету. За рахунок передачі міжбюджетних трансфертів з місцевих бюджетів району до районного бюджету в сумі 33060 гривень передали Тростянецькій ОТГ, а саме :

- на утримання сімейного лікаря для обслуговування населення с. Мащанка в сумі 13500 гривень (субвенція Мащанської сільської ради);

- на створення кабінету сімейного лікаря та обслуговування мережі Helsi в сумі 1560 гривень, в тому числі субвенція Мащанської сільської ради 650 гривень, Дернівської сільської ради 910 гривень;

- на утримання соціального працівника територіального центру, що обслуговує територію Мащанської сільської ради, в сумі 18000 гривень (субвенція Мащанської сільської ради).

Народні обранці затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів на території Тростянецької ОТГ (в межах колишньої Кам’янської сільської ради) Тростянецького району Сумської області, надали дозвіл комунальному підприємству «Райкомунгосп» на продовження терміну дії договорів нежитлових приміщень. Після розгляду порядку денного голова районної ради Андрій Корж подякував депутатам за їх участь у роботі постійних комісій та сесії районної ради.

« повернутися до списку новин