Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Готуючись до позачергової сесії

Переглядів: 330

У ході підготовки до пленарного засідання 22 (позачергової) сесії районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та торгівельно-побутового обслуговування населення. Вів засідання голова постійної комісії Ігор Яценко. Присутніми були члени комісії: Юрій Слабоспицький, Дмитро Назаренко, Сергій Дрига, Олександр Олійник.

Також на засіданні були присутні очільник районного депутатського корпусу Андрій Корж,  керуюча справами виконавчого апарату ради Олена Холодова, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Сипко, доповідачі порядку денного.

Під час засідання депутати розглянули питання щодо внесення змін до рішення Тростянецької районної ради від 23.12.2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік»; надання згоди на списання з балансу основних засобів КЗ «Тростянецька ЦРЛ» медичного обладнання; надання згоди на передачу в суборенду нежитлового приміщення за адресою м. Тростянець, вул.. Нескучанська, 7 та погодження про надання фінансової допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах. Депутати опрацювали всі проекти рішень та погодили їх до розгляду на пленарному засіданні сесії.

« повернутися до списку новин