Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Депутати Тростянецького району взяли участь у спартакіаді

Переглядів: 430

Щороку навесні у місті Суми проходить Всеукраїнська спартакіада серед депутатів Сумської області, в якій народні обранці приймають участь у настільному тенісі, шашках, шахах, волейболу та футзалу, визначають переможців та формують збірну області для подальшої участі у фінальних змаганнях у місті Чорноморськ Одеської області.

Склад команди Тростянецького району був представлений депутатами Тростянецької районної ради, Тростянецької міської ради, Боромлянської, Білківської, Буймерської, Мартинівської та Мащанської сільських рад. Наші спортсмени взяли участь  в усіх видах спорту, що зайвий раз підтвердило серйозність намірів команди на загальний успіх. Тим більше наша команда не один рік приймає участь у цих змаганнях та щороку дає своїх представників до складу обласної команди для подальшої участі у Всеукраїнських  змаганнях.

Не збавили обертів тростянчани і в цьому році, гідно представивши наш район у спартакіаді.  Так у змаганнях по шашкам серед жінок переможцем стала Юлія Кулібаба – депутат Білківської сільської ради. Серед чоловіків у п’ятірку кращих потрапив депутат Тростянецької районної ради – Олексій Котко. Серед шахістів наші учасники були шостими – Василь Романіка та Тетяна Різник (Боромлянська сільська рада). Гідно представили наш район тенісисти, футзалісти та волейболісти. У загальнокомандному заліку наша команда зайняла восьме місто серед 20 команд.

Учасники команди Тростянецького району щиро дякують за підтримку участі у змаганнях Андрія Коржа - голову Тростянецької районної ради, Юрія Бову – Тростянецького міського голову та Василя Романіку – Боромлянського сільського голову.

 

 

« повернутися до списку новин