Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Представили голову Тростянецької районної державної адміністрації

Переглядів: 706

Відповідно до розпорядження Президента України №61/2018 – рп головою Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області з 11 квітня 2018 року призначено Сипка Олега Дмитровича.

Представив новопризначеного голову Тростянецької районної державної адміністрації Микола Подопригора,  заступник голови Сумської обласної державної адміністрації.

В заході взяли участь голова районної ради - Андрій Корж, Юлія Слабунова - керівник Охтирської місцевої прокуратури, представники духовенства, міський та сільські голови, депутати районної ради, начальники управлінь та відділів Тростянецької районної державної адміністрації, представники політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.

Звертаючись до присутніх Микола Подопригора відзначив, що Олег Сипко не нова людина для Тростянеччини, він досить тривалий час працює в районі на різних посадах, остання з яких - перший заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації. Тому призначення його на високу та відповідальну посаду є виваженим та відповідальним кроком.

В своєму першому виступі на новій посаді голова Тростянецької районної державної адміністрації окреслив першочергові плани своєї роботи та всього колективу.

Вітаючи з новим призначенням Олега Сипка, голова Тростянецької районної ради  Андрій Корж побажав йому міцного здоров’я,  значних здобутків на новій посаді та пообіцяв всебічну підтримку з боку депутатського корпусу в подальшому розвитку Тростянецького району.

Зі словами вітання та підтримки виступили міський голова Юрій Бова, Боромлянський сільський голова Василь Романіка, голова асоціації сільських голів Тростянецького району Любов Зоріна, Благочинний Тростянецького округу, настоятель Вознесенського храму, протоієрей отець Олександр.

« повернутися до списку новин