Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

ГОТУЮЧИСЬ ДО СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 468

Сьогодні відбулися засідання постійних комісій районної ради: з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища; з питань промисловості, енергозбереження, підприємництва, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інвестиційної політики.

Участь у роботі засідань взяли члени постійних комісій, заступник голови районної ради Олексій Котко, керуюча справами виконавчого апарату ради Олена Холодова, доповідачі питань порядку денного та інші.

На порядок денний комісії з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища було винесено проект рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які  знаходяться на території  Тростянецького району  Сумської області». А комісія з питань промисловості, енергозбереження, підприємництва, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інвестиційної політики розглянула питання щодо  внесення змін до рішення шостої сесії сьомого скликання Тростянецької районної  ради від 12.02.2016 «Про затвердження районної цільової програми розвитку цивільного  захисту на 2016-2018 роки». За результатами засідань проекти рішень були погоджені до розгляду на пленарному засіданні сесії.

« повернутися до списку новин