Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Постійні комісії розглянули проекти рішень

Переглядів: 345

Відповідно до розпорядження голови районної ради «Про скликання 27 (позачергової)  сесії районної ради сьомого скликання» сьогодні в районній раді відбулися засідання постійних комісій районної ради по розгляду питань, що виносяться на розгляд 27 (позачергової) сесії районної ради, що відбудеться 27 жовтня 2017 року.

Так, комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку, територіального устрою, інформаційної політики та зв’язків із громадськістю  під головуванням Тамари Сторожевої, розглянула питання «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Тростянецького району за 9 місяців 2017 року», з яким детально ознайомила присутніх начальник управління агропромислового, економічного розвитку та житлово-комунального господарства Тростянецької районної державної адміністрації Лілія Гонтар. Вона зупинилася на показниках в промисловості, сільського та житлово – комунального  господарства. Проінформувала про залучення інвестицій, зокрема, двох підприємств з іноземними інвестиціями – шоколадної фабрики ПрАТ «Монделіс Україна» та ПрАТ «Якобс Дау Егбертс Україна». Посадовець проінформувала про виконану роботу в напрямку соціального захисту населення, пенсійного забезпечення та ін.  

З наступними питаннями порядку денного членів комісії ознайомила головний спеціаліст відділу правового забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Віта Шокун, яка повідомила, що відповідно статей 14, 15 Закону України  «Про службу в органах місцевого самоврядування» голові районної ради та його заступнику присвоюються чергові ранги за вислугу років. За результатами голосування комісія прийняла відповідні рішення та рекомендувала голові районної ради винести їх на розгляд сесії.

Комісія з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища   погодила питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) за межами населених пунктів на території Білківської сільської ради Тростянецького району Сумської області», згідно якого земельну ділянку площею 20,5437 планується виставити на земельні торги (аукціон) та погодила затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які  знаходяться на території  Тростянецького району  Сумської області громадян Тростянецького району, що подали відповідні заяви. З даних питань депутатам доповів начальник відділу Держгеокадастру у Тростянецькому районі Ігор Соболь.

       

« повернутися до списку новин