Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

На Тростянеччині відзначили День працівників соціальної сфери

Переглядів: 490

У першу неділю листопада відзначають своє професійне свято працівники соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики у соціальній сфері. Із цієї нагоди, напередодні Дня працівників соціальної сфери, на Тростянеччині відбулися урочистості. 

Традиційно, захід проходив у Палаці дітей та юнацтва. Цей день  – чудова нагода висловити вдячність тим, хто опікується такими потрібними і благородними питаннями.  

Зі словами вітань та щирих побажань до працівників соціальної сфери, які своєю компетентністю й милосердям надають підтримку й допомогу тисячам людей звернулися голова районної ради Андрій Корж та заступник голови районної державної адміністрації Аліна Шацька. В переддень свята керівники побажали успіхів у роботі, невичерпного оптимізму та всіляких гараздів життя.

У ході заходу кращих працівників соціальної сфери було нагороджено грамотами, а по завершенню урочистостей дійсно гарний настрій учасникам заходу створили викладачі та вихованці Палацу дітей та юнацтва святковим концертом.

« повернутися до списку новин