Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Скликається 33 (позачергова) сесія районної ради

Переглядів: 412

Відповідно до розпорядження голови Тростянецької районної ради від 11.05.2018 року № 20 скликається 33 (позачергова)  сесія районної ради. Пленарне засідання відбудеться 15 травня 2018 року о 10-00 год. у залі засідань районної ради. Цього ж дня о 9-30 відбудеться президія районної ради.

Засідання постійних комісій: 

- з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища   14 травня  2018 року о 09 - 00 годині;

- з питань бюджету, фінансів, планування, соціально – економічного розвитку, управління комунальною власністю та торгівельно – побутового обслуговування населення   14 травня  2018 року о 10 - 00 годині.

На розгляд сесії виносяться питання: 

1.

Про внесення змін до рішення тридцятої сесії сьомого скликання Тростянецької районної ради від 22.12.2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

2.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів на території Тростянецької ОТГ в межах колишньої Кам’янської сільської ради) Тростянецького району Сумської області.

3.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які  знаходяться на території  Тростянецького району  Сумської області.

4.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на передачу в оренду нежитлових приміщень загальною площею 32,2 м2 за адресою м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 10а.

5.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на укладення договору оренди нежитлових приміщень-частини гаража по вул. Вознесенська, 53в з відділом освіти Тростянецької РДА.

6.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на укладення договору оренди нежитлових приміщень по вул. Миру, 2 з Управлінням соціального захисту населення Тростянецької РДА.

7.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на укладення договору оренди нежитлових приміщень по вул. Благовіщенська, 10а з Управлінням соціального захисту населення Тростянецької РДА.

8.

Різне.

На сесію запрошуються депутати Тростянецької районної ради, депутат  Сумської обласної ради – представник Тростянецького району, голова Тростянецької райдержадміністрації, заступник голови Тростянецької райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації,  представників засобів масової інформації.

« повернутися до списку новин