Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Атестація педагогічних працівників 2017 року

Переглядів: 370

Атестація – це процес оцінювання професійно-педагогічної компетентності вчителя, продуктивності його роботи та визначення його відповідності посаді, яку він займає, рівня кваліфікації.

Комунальний заклад Тростянецької районної ради «Районний методичний центр», як установа що здійснює науково-методичний супровід усіх освітніх процесів у районі, упродовж атестаційного періоду (жовтень-березень 2017 року) спрямовувала свою діяльність на вивчення потреб і надання практичної допомоги педагогічним працівникам дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів у період підготовки їх до атестації, участь у роботі експертних груп та атестаційних комісій, надання оцінки якості навчально-виховної роботи педагогічних працівників, що атестуються. Так, працівниками науково-методичної установи була проведена експертиза професійної діяльності 33-х педагогів, за наслідками якої встановлено певний висновок щодо рівня їх професіоналізму.

5 квітня 2017 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня.   Комісією було проатестовано 41 педагог, з них 4 директора ЗНЗ та 2 заступники з виховної роботи (на відповідність займаній посаді), 33 педагогічних працівників ЗНЗ, бібліотекар і методист РМЦ.

Найвищою оцінкою, яку може встановити атестаційна комісія ІІ рівня, є присвоєння чи підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання. Так, за наслідками засідання даної комісії 2017 року до когорти висококваліфікованих педагогів приєдналися ще 18 чоловік, з них 5 – отримали звання «старший учитель».  

Якість кадрового складу освітян є важливим показником позитивного іміджу освітньої галузі в районі. Тож районний методичний центр, одним із завдань якого є підвищення професійної майстерності педагогічних працівників, забезпечує безперервну організацію змісту науково-методичної роботи, спрямовану на зростання професійного потенціалу освітян.

 

Мандрико С.М.,

методист з кадрових питань та

управлінської діяльності

КЗ ТРР «Районний методичний центр»

« повернутися до списку новин