Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Вшанували ліквідаторів Чорнобильської АЕС

Переглядів: 382

Сьогодні біля пам'ятного знаку на честь ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС в місті Тростянець відбувся мітинг – реквієм з нагоди вшанування 32 – річниці Чорнобильської трагедії в нашій державі.  

У заході взяли участь заступник голови Тростянецької районної ради Олексій Котко, заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Аліна Шацька, секретар Тростянецької міської ради Наталія Ковальова, голова районної громадської організації «Союз. Чорнобиль. Україна.» Анатолій Горошко, учасники ліквідації на Чорнобильській АЕС, їх рідні та близькі, представники громадськості та ЗМІ.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх загиблих ліквідаторів Чорнобильської аварії. Виступаючи перед присутніми, Олексій Котко зазначив: «Ці роковини – привід нагадати суспільству про жахливі наслідки катастрофи минулого сторіччя, про героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, які ціною свого життя і здоров’я рятували людство від згубних наслідків Чорнобильської катастрофи – катастрофи планетарного масштабу, за що заслуговують на велику вдячність та шану. Десятки тисяч наших співвітчизників змушені були назавжди залишити рідні домівки на радіоактивно – забрудненій території. Понад 2 млн. українців дотепер відчувають негативний вплив Чорнобиля. Низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і рідним народом».

За  вагомий особистий внесок  у справу ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, високий професіоналізм, активну життєву позицію  та з нагоди  32 річниці  аварії  на Чорнобильській атомній електростанції заступник голови районної ради також вручив грамоти районної ради учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС - Кулику Миколі Васильовичу  та Дашутіну Миколі Федоровичу.

Після закінчення мітингу – реквієму  присутні поклали квіти до пам'ятного знаку на честь ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

« повернутися до списку новин