Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Дозвілля районної дитячої бібліотеки

Переглядів: 391

«Казкова країна - Бібліотека» - під такою назвою в Тростянецькій районній бібліотеці для дітей пройшло свято посвячення в читачі учнів  перших класів.

Діти вирушили в подорож по бібліотеці, познайомившись з посланням від Чарівної Книги, яка дозволила познайомитися з її царством. Школярики дізналися, що бібліотека - це справжнє місто, в якому є дві великі вулиці, книжкові будинки та книжкові квартири. Присутні були в захваті від прекрасних, креативних виставок бібліотеки, цікавих і яскравих книг, журналів, енциклопедій.

Перш ніж отримати почесне звання читача, майбутні маленькі користувачі книгозбірні брали участь в літературних змаганнях, відгадували загадки, відповідали на запитання вікторин, брали участь в іграх і конкурсах.  З усіма завданнями учні  справилися легко.

Познайомившись з правилами бібліотеки, всі учасники свята  стали читачами дитячої бібліотеки  і змогли вибрати першу бібліотечну книгу.

Свято вдалося!!! Книжкова країна, країна чудес і знань відкрила свої двері  для юних гостей. Діти були в захваті. Їх долонькам довелося потрудитися - стільки було оплесків!

« повернутися до списку новин