Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Районні обранці долучилися до висаджування лісу

Переглядів: 394

На Тростянеччині вже стало доброю традицією навесні районним депутатським корпусом висаджувати ліс. За ініціативи голови Тростянецької районної ради Андрія Коржа та голови Тростянецької районної державної адміністрація Дмитра Назаренка, 6 квітня було організовано висадку дерев у рамках всеукраїнської весняної акції  «За чисте довкілля» та обласного місячника «Сумська весна - 2017».

Захід проходив у Маківському лісництві ДП «Тростянецьке лісове господарство», де було висаджено 4 тис. сіянців дуба та модрини.

Цього року в акції взяли участь голова Тростянецької районної ради Андрій Корж, директор ДП «Тростянецьке лісове господарство» Віктор Зубко, лісничий Маківського лісництва Микола Леонтєнко, депутати районної ради сьомого скликання, виконавчий апарат районної ради та районної державної адміністрації, працівники лісового господарства.

Очільник депутатського корпусу розповів, що ця акція започаткована депутатом п’ятого скликання Олександром Линником, який на даний час є депутатом Сумської обласної ради від БПП «Солідарність» та є гарним прикладом для суспільства. Проведення акції дає можливість оцінити своє відношення до лісу, до природи та збільшувати площі нових насаджень. Адже, кожен громадянин повинен замислюватися, що кожен з нас залишить нащадкам? Тому перш за все такими заходами, ми закликаємо всіх бережно ставитися до природних багатсв та примножувати їх. Створення лісів у всі часи було справою нелегкою , благородною та необхідною для держави і кожної людини.

 

« повернутися до списку новин