Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Привітали дітей зі святом

Переглядів: 432

1 червня – День Захисту дітей . Це завжди гарний настрій, позитивні емоції та незабутні враження. Служба у справах дітей  Тростянецької районної адміністрації організувала незабутнє свято і привітала всіх дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які відвідують дитячі садочки, навчаються в загальноосвітніх школах, дітей, які потрапили в складні життєві обставини і не залишила без уваги дітей, які опинилися в лікарні.

    З нагоди святкування тимчасово виконуючий обов'язки голови Тростянецької районної державно адміністрації Олег Сипко, керуючий справами апарату районної ради Олена Холодова разом з начальником Служби у справах дітей Наталією Воробйовою завітали до комунального закладу « Тростянецька ЦРЛ» і привітали маленьких дітлахів, які знаходилися на лікуванні в дитячому відділенні. Поспілкувалися з маленькими пацієнтами, їх батьками. Щиро привітали всіх зі святом.  Побажали діткам та їх батькам, щоб вони більше ніколи не святкували свята у лікарні. Жодний маленький пацієнт дитячого відділення ЦРЛ не залишився без солодкого подарунку. Також для розваг малечі, у дитяче відділення, були вручені цікаві книжки та різноманітні розважальні ігри.

         

 « Сьогодні день, коли дорослі повинні зробити приємність для дітей різних вікових категорій – зазначила Олена Холодова. Тому привітати дітвору і подарувати щось тепле, добре - це наш обов'язок. Я усіх вітаю із чудовим дитячим святом, яке завжди співпадає з такою прекрасною порою, як літні канікули, які Вам всім так до вподоби. Бажаю вам гарно провести літо і здобути масу позитивних вражень та емоцій.   

            

« повернутися до списку новин