Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Конкурс учнів відділу народних інструментів

Переглядів: 499

20 квітня в Комунальному закладі районної ради “Тростянецька районна дитяча музична школа” відбувся конкурс учнів відділу народних інструментів на краще виконання улюблених творів.  Яскраво та  емоційно пройшло свято музики, адже конкурс – це завжди урочиста та хвилююча  подія, яка сприяє підвищенню інтересу до занять музикою, покращує рівень музичної освіти дітей  та творчо обдарованої молоді.

Учні відділу  підготували улюблені композиції, відповідно свого рівня і виконали їх на різних інструментах: баяні, акордеоні, гітарі та домрі.

Призові місця у номінації баян, акордеон отримали:

І-місце  Олександр Биченко, ІІ-місце Владислав Федорко, ІІІ- місце Ольга Мазітова. Грамотою за активну участь нагороджено Софію Панічеву, за вдалий дебют Єлізавєту Євтєєву.

У номінації гітара, домра молодша вікова категорія:

І-місце Назар Северин, ІІ-місце Вадим Храмцов, ІІІ-місце поділили Ілля Качур та Олександр Резнік. За активну участь грамоту отримав Нікіта Бова, за вдалий дебют на сцені  Владислав Шевченко, за відмінну акторську майстерність нагородили Анну Борисенко.

Номінації гітара , домра старша  вікова категорія:

За високу виконавську майстерність нагороджено Богдана Злобіна ,

І- місце поділили Сабрін Раєвська та Даніїл Гудков, ІІ-місце отримала Яна Гаврилович, ІІІ-місце Поліна Саєнко. За відмінну акторську майстерність –Даніїл Коваль, за активну участь грамоти отримали Сергій Боріков, Валентин Білаш. Конкурсантів підготували викладачі відділу народних інструментів: С.О.Галушкіна, Т.А. Івашина, І.М.Карташова, І.О.Карачевцева, З.М.Рубан.

Завідуюча відділом Т.А.Івашина щиро привітала викладачів та учнів зі святом, побажала подальшого натхненного творчого життя та нагородила учнів грамотами.

Голова журі С.О.Галушкіна відмітила творчий підхід викладачів та гарний рівень підготовки конкурсантів.

 

« повернутися до списку новин