Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

У районній дитячій музичній школі відзначили День Гідності та Свободи

Переглядів: 447

21 листопада 2017 року у комунальному закладі Тростянецької районної ради «Тростянецька районна дитяча музична школа» відбувся виховний захід із вшанування Подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні – «За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ».

Метою проведення свята було - вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Ведучі свята – Інна Ніконова та Богдана Авершина розповіли протяжкий іспит для України–  Революцію Гідності та Свободи, на якому українці продемонстрували свою гідність, честь, європейськість та прагнення до свободи.

Концертні номери у виконанні вокального ансамбля академічного співу «Зорепад», дуєту Ірини Яксон та Артема Колцуна, Анастасії Сабчук яскраво доповнили атмосферу свята.

« повернутися до списку новин