Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

На Тростянеччині відзначили Міжнародний день інвалідів

Переглядів: 527

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед людьми з особливими потребами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.Сьогодні, на Тростянеччині,  відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня інвалідів. Захід проходив у Палаці дітей та юнацтва.

До заходу долучилися заступник голови Тростянецької районної ради Олексій Котко, заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Аліна Шацька, заступник міського голови Оксана Заяц, начальник управління соціального захисту населення Тростянецької райдержадміністрації Лариса Басова, головний лікар Центральної районної лікарні Анатолій Плахтиря, керівник Тростянецького районного центру зайнятості Сергій Деркач. Керівники звернулися до присутніх із теплими і щирими словами та вручили грамоти активістам районної організації інвалідів. Урочистості супроводжувалися музичними виступами місцевих аматорів сцени.

Проведення Міжнародного дня інвалідів спрямоване на привернення уваги до проблем людей з особливими потребами, захист їх гідності, прав і добробуту. А створення належних умов життя дасть змогу цим людям повніше реалізувати особистий потенціал, інтегруватися в суспільство

« повернутися до списку новин