Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

“Міс Едельвейс – 2017”

Переглядів: 503

Конкурс «Міс Едельвейс», який традиційно проходить з 2006 року у зразковій акробатичній студії «Едельвейс» (керівник Никифорова Людмила Василівна) для гуртківців-початківців, завжди вражав своє неповторністю, високим рівнем підготовки конкурсантів, участю у заході всього колективу гуртківців та їхніх батьків. Не став виключенням і цьогорічний конкурс, який пройшов 21 квітня 2017 року в районному Будинку культури.

Учасницями конкурсу стали дванадцять маленьких дівчаток, які відвідують студію перший рік, але це не завадило їм показати, що завдяки наполегливим старання можна і за один рік оволодіти певними навичками і зробити перші сходинки до майбутніх перемог. Це Возняк Дар’я, Сидоренко Анастасія, Карпенко Валерія, Подопригора Мілана, Цалко Ангеліна, Жмурко Марія, Устімова Каріна, Бука Сніжана, Линник Анастасія, Харченко Катерина, Ходус Мар’ям та Амоірідіс Ніколь.

На дівчаток чекали три конкурсних випробування. У конкурсі «Творче знайомство» вони цікаво представили себе та світ своїх захоплень. Юні красуні розповіли про заняття в студії, про любов до своїх батьків і про те, чим вони полюбляють займатися у вільний час.

Другий вид конкурсної програми під назвою «Прикольний костюмчик» передбачав представлення оригінального костюму. На сцену по черзі виходили чарівний Метелик Возняк Дар’я, бравий Мушкетер Сидоренко Анастасія, Лісова фея Карпенко Лєра, морська Перлинка Подопригора Мілана, казкова Мальвіна Цалко Ангеліна, фея Квітів Жмурко Маша, різнобарвна Веселка Устінова Каріна, казкова Фея Бука Сніжана, бравий Пірат Линник Настя, ніжна Троянда Харченко Катя, красива Лялька Ходус Мар’ям та весняний Метелик Амоірідіс Ніка.

Третій конкурс – «Перші сходинки до майстерності», показав рівень професійної підготовки конкурсанток – усі побачили на сцені не просто красунь, талановитих дівчаток, а  справжніх акробатів з високим рівнем підготовки. У цьому виді змагань дівчаткам допомагали вже більш досвідчені вихованки студії. Та усіх глядачів вразило як малеча  відповідально  ставиться до занять акробатикою, адже це щоденні наполегливі тренування.

Виступи юних конкурсанток не залишили байдужим нікого в залі. Тому членам журі у складі завідуючої відділом художньо-естетичного виховання Кривошей В. В., голови батьківського комітету зразкової акробатичної студії «Едельвейс» Борисенко С. В., завідуючої відділом декоративно-прикладного Палацу дітей та юнацтва Ворошило С. І. та керівника циркового колективу «Дружба» районного Будинку культури смт. Велика-Писарівка Кошлатої О. Б. довелося нелегко.

Доки члени журі підраховували голоси і визначали переможницю у цій номінації глядачів вітали танцювальний колектив Кириківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Великописарівського району та вихованці старшої та середньої груп зразкової акробатичної студії «Едельвейс».

 У цьому році організатори заходу  вирішили започаткувати  в рамках конкурсу «Міс «Едельвейс» новий креативний конкурс «Імпровізація» за участі вихованців різних вікових категорій хореографічних колективів Палацу дітей та юнацтва та студії «Едельвейс». Всі учасники  представляли свої вміння та таланти на сцені, а оцінювало їх виступи журі у складі  керівників хореографічних гуртків  Теницька Ю.М., Клєймьонова О. С. та Дмитриченко А. О. Переможці цього конкурсу отримали нагороди та солодкі подарунки.

Ще одна приємна подія відбулася на сцені Будинку культури. За підсумками участі у всеукраїнських та обласних турнірах 17 вихованців зразкової акробатичної студії «Едельвейс отримали І спортивні розряди, а найстарша вихованка студії Степанова Анна стала кандидатом у майстри спорту. Нагороди юним спортсменкам і, звичайно, подарунки від батьківського комітету, вручили директор Палацу дітей та юнацтва Деревянченко А.С. та керівник зразкової студії «Едельвейс» Никифорова Л. В.

І ось нарешті урочистий момент – підведення підсумків конкурсної програми. Найбільшу кількість балів отримала Амоірідіс Ніколь  – вона  отримала  звання «Міс Едельвейс-2017».  Корону переможниці конкурсу вручила «Міс Едельвейс-2016» Холодова Аріна. Ходус Мар’ям стала «Віце-Міс «Едельвейс», приз «Міс глядацьких симпатій»  отримала  Сидоренко Анастасія. Решта дівчаток також не залишилися без звань та титулів. Так Возняк Дар’я отримала звання «Міс Елегантність», граціозна Бука Сніжана здобула титул «Міс Грація», Карпенко Валерія  —  «Міс Шарм», Цалко Ангеліна стала «Міс Посмішка», Підопригора Мілана – «Міс Креативність», Жмурко Марія – «Міс Оригінальність», Устімова Каріна – «Міс Артистичність», Линник Анастасія – «Міс Експресія», а Харченко Катерина – «Міс Харизматичність». Всі конкурсантки отримали корони переможниць у своїх номінаціях, нагородні стрічки та солодкі подарунки.

Справжнє свято краси, гармонії, сердечності та доброти подарували в цей чудовий весняний день усім присутнім юні вихованки студії «Едельвейс».

 

« повернутися до списку новин