Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Привітали залізничників із професійним святом

Переглядів: 366

Напередодні Дня залізничника у локомотивному депо Смородино та виробничому підрозділі «Смородинська дистанція колії» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбулися урочисті заходи.

Із професійним святом залізничників привітали голова Тростянецької районної ради Андрій Корж та заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Аліна Шацька, керівництво та профспілковий комітет організацій. Керівники бажали залізничникам та їхнім родинам міцного здоров’я, успіхів, оптимізму, душевної теплоти, особистого щастя, здійснення всіх мрій і сподівань та подальшої плідної праці.

Звертаючись до присутніх, очільник районного депутатського корпусу Андрій Володимирович зазначив, що залізничники дуже відповідальні та дисципліновані працівники і будь-які завдання їм під силу.  «Можливо в загальній справі не завжди видно окремий внесок кожного співробітника, та в результаті, ми бачимо безперебійну роботу всієї залізниці», - відмітив голова районної ради.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у забезпечення функціонування залізничного транспорту  кращим працівникам було вручено грамоти. Також цього дня залізничників вітали викладачі та вихованці Палацу дітей та юнацтва святковим концертом.

« повернутися до списку новин