Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Депутатська комісія питання вивчила

Переглядів: 361

Сьогодні, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань молоді, освіти, культури, спорту, туризму, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, дитинства і сім`ї.  У роботі засідання взяли участь члени постійної комісії Антоніна Деревянченко, Павло Роженко, Євген Міщенко та Віталій Яковлєв. 

Депутатами було розглянуто виконання Програми економічного і соціального розвитку Тростянецького району за 9 місяців 2017 року та зміни до деяких районних програм. А саме,   до районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки; програми підтримки громадських організацій Тростянецького району на 2016-2018 роки; районної програми відшкодування вартості  пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним та залізничним транспортом на маршрутах загального користування у приміському сполученні  в Тростянецькому районі на 2016-2017 роки; програми надання шефської допомоги військовим частинам А0563 та В1060 Збройних сил України на 2016-2017 роки.

Члени комісії заслухали всіх доповідачів та детально обговорили питання порядку денного. За результатами роботи комісії всі запропоновані проекти рішень було погоджено до розгляду на пленарному засідані сесії.

« повернутися до списку новин