Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Новорічні канікули в музичній школі

Переглядів: 432

Новий рік – це одне з найяскравіших свят на світі, яке відгукується особливими мелодіями в серцях дітей, щедро даруючи їм сміх та веселощі, радість та добро. Незважаючи на відсутність снігу і морозу пізнавальні та насичені зимові канікули провели учні та викладачі Тростянецької дитячої музичної школи.

27 грудня 2017 року школа зустрічала дітлахів на новорічному святі «В гостях у казки», де казкові герої влаштували веселі ігри, конкурси, розваги, а Дід Мороз та Снігуронька дарували солодкі подарунки.

28 грудня 2017 року викладачі та учні теоретичного відділу у теплій і затишній атмосфері здійснили пізнавально-розважальну мандрівку на святі музики та співу «Новорічне караоке». Дітлахи із захопленням брали участь у інтелект-грі «Дід Мороз», в конкурсах ерудитів та на краще знання новорічних пісень.

02.01.2018р. учні та викладачі народного відділу відвідали Благовіщенський храм, який є однією з головних визначних пам'яток м. Тростянця. Настоятель Миколай гостинно зустрів та провів цікаву і змістовну екскурсію. Під час якої діти  дізналися багато нового про православне християнство. У дітей  виникло багато запитань, на які вони отримали повчальні та вагомі відповіді від настоятеля.

03.01.2018р. цікавою стала прогулянка у дендропарк, який має велику естетичну й культурну цінність. Науковий співробітник Самодай  В’ячеслав Петрович провів подорож різними країнами, з яких привезені та висаджені  дерева. З розповіді учні дізналися, що на схилах Тростянецького парку ростуть насадження з давніх часів. Дітям було цікаво дізнатися про походження, та цілющі властивості кожного дерева.

Також 3 січня 2018 року в Комунальному закладі «Тростянецька районна дитяча музична школа» було голосно та весело, лунав дитячий сміх і гомін – це скрипалі школи зібралися в новорічну мандрівку «Слідами снігової завірюхи» до головної садиби Л.Є. Кеніга. Привітала гостей та влаштувала для дітлахів цікаву екскурсію історик та мистецтвознавець Надія Шевлякова. Діти з великим захопленням слухали розповідь про рідну Тростянеччину, життя та діяльність видатних земляків, власників та мешканців маєтку. Особливо цікавою була розповідь про П. І. Чайковського, кімната – музей якого відкрилася в Палаці нещодавно. Учні щирими оплесками  подякували екскурсоводу, а на згадку зробили собі  світлини біля експонатів музею.

Чудовою нагодою долучитись до світу прекрасного є відвідання палацу Голіцина. 4 січня учні та викладачі фортепіанного відділу музичної школи провели цікавий захід під назвою «Бесіда за роялем». Юні піаністи з особливою шаною і зацікавленням виконували улюблені твори на білому роялі, вслухаючись в чарівні звуки інструменту. Після імпровізованого концерту дітям запропонували взяти участь у «Конкурсі ерудитів». Завершився захід цікавою екскурсією кімнатами палацу та солодкими подарунками. 

А завершилися канікули 05.01.2018 поїздкою учнів оркестрового відділу до Сумської обласної філармонії на музичну виставу «Подорож в новорічну казку».

 

« повернутися до списку новин