Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Профільні комісії вивчають питання

Переглядів: 559

Сьогодні в депутатській кімнаті пройшли засідання постійних комісій районної ради з питань молоді, освіти, культури, спорту, туризму,  соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, дитинства і сім’ї  та бюджету, фінансів, планування, соціально – економічного розвитку, управління комунальною власністю та торгівельно – побутового обслуговування населення по попередньому розгляду порядку денного 31 (позачергової) сесії, яка призначена на 2 лютого.

Депутати постійної комісії з питань молоді заслухали заступника начальника управління соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації Юлію Романову, яка доповіла зміни до районної програми соціального захисту населення на 2017 – 2021 роки, згідно яких до фінансування програми залучаються кошти Тростянецької та Боромлянської об’єднаних територіальних громад та начальника відділу освіти Тростянецької районної державної адміністрації Павла Роженка з питання використання коштів районного бюджету на безкоштовне харчування учнів I-IV класів та пільгових категорій. Відповідні проекти рішень були одноголосно підтримані депутатами.

Більше десяти питань було розглянуто на засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету. Перед депутатами та присутніми виступила начальник фінансового управління Тростянецької районної державної адміністрації Марина Субот зі звітом про виконання районного бюджету за 2017 рік та змінами до районного бюджету на 2018 рік.

Обговорюючи зміни до районного кошторису депутатами було внесено ряд пропозицій. Зі своїми зауваженнями виступив міський голова Юрій Бова. У зв’язку з чим прийнято рішення доопрацювати документ і розглянути його на наступному засіданні.

Також члени комісії одноголосно підтримали ряд питань щодо надання згоди комунальному підприємству «Райкомунгосп» на укладання та продовження договорів оренди нежитлових приміщень з бюджетними закладами міста та громадськими організаціями.

« повернутися до списку новин