Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Відбулося засідання бюджетної комісії районної ради

Переглядів: 914

У ході підготовки до пленарного засідання 27 (позачергової) сесії районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та торгівельно-побутового обслуговування населення. Вів засідання голова постійної комісії Ігор Яценко. Присутніми були члени комісії: Юрій Слабоспицький, Тамара Фрик, Олександр Липченко, Олександр Олійник.

Також на засіданні були присутні очільник районного депутатського корпусу Андрій Корж,  заступник голови районної ради Олексій Котко, керуюча справами виконавчого апарату ради Олена Холодова, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Сипко, доповідачі порядку денного та інші.

У ході комісії депутатами було опрацьовано сім питань:

- про затвердження звіту  про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року.

- про виконання Програми економічного і соціального розвитку Тростянецького району за 9 місяців 2017 року.

- про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Тростянецького району на 2017 рік.

- про внесення змін до рішення Тростянецької районної ради від 23.12.2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».

- про надання згоди КП «Райкомунгосп» на передачу в оренду нежитлового приміщення загальною площею 10,5 м2 за адресою м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 10а.

- про надання згоди КП «Райкомунгосп» на передачу в оренду нежитлових приміщень загальною площею 32,2 м2 за адресою м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 10а.

- про внесення змін до рішення районної ради від 10.06.2016 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району».

Засідання супроводжувалося активним обговоренням питань порядку денного. По завершенню комісії всі проекти рішень було погоджено та рекомендовано до розгляду на сесії районної ради.

« повернутися до списку новин