Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

До відома депутатів

Переглядів: 340

21 червня 2018 року о 10 - 00 годині в депутатській кімнаті Тростянецької районної ради відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування, соціально – економічного розвитку, управління комунальною власністю та торгівельно – побутового обслуговування населення     з порядком денним:

1.

Про затвердження звіту  про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.

2.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Тростянецького району на 2018 рік.

3.

Про внесення змін до рішення тридцятої сесії сьомого скликання Тростянецької районної ради від 22.12.2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

4.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на передачу в оренду нежитлових приміщень загальною площею 164,9 м2 за адресою м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 55.

5.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на укладення договору оренди нежитлових приміщень по вул. Миру, 2 площею 57,4 кв.м. з Управлінням соціального захисту населення Тростянецької РДА.

6.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на укладення договору оренди нежитлових приміщень по вул. Благовіщенська, 10а з КУ Тростянецької міської ради «Тростянецький трудовий архів».

7.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на укладення договору оренди нежитлових приміщень по вул. Миру, 2 з Управлінням Державної Міграційної служби України в Сумській області.

8.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на укладення договору оренди нежитлових приміщень площею 24,4 кв.м. по вул. Благовіщенська, 10а з Тростянецькою райдержадміністрацією.

9.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на укладення договору оренди нежитлових приміщень площею 62,5 кв.м. по вул. Благовіщенська, 10а з Тростянецькою райдержадміністрацією.

10.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на укладення договору оренди нежитлових приміщень по вул. Благовіщенська, 55 з Головним територіальним Управлінням юстиції Сумської області.

11.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на укладення договору оренди нежитлових приміщень по вул. Миру, 6 з Головним територіальним Управлінням юстиції Сумської області.

12.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на передачу в оренду нежитлових приміщень за адресою м.Тростянець, вул. Л.Татаренка,4.

13.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на передачу в оренду нежитлових приміщень загальною площею 38,2 м2  за адресою м. Тростянець, вул. Миру,2.

14.

Про безоплатну передачу газопроводів зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.

15.

  Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на укладення договору оренди нежитлового приміщення-гаража по вул. Вознесенська, 53в з Управлінням соціального захисту населення Тростянецької РДА.

16.

Різне.

 

 

« повернутися до списку новин