Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Здобутки вихованців Палацу дітей та юнацтва

Переглядів: 516

18 листопада на обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» гідно представили Тростянеччину вихованці Комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва».  Грандіозне танцювальне шоу проходило в актовій залі Сумського Державного університету.

Від Тростянецького району виступили: зразковий хореографічний ансамбль «Кольоровий дощ» (керівник Клєймьонова О.С.), зразкова акробатична студія «Едельвейс» (керівник Никифорова Л.В.) та хореографічний колектив «Конфеті» (керівник Теницька Ю.М.).
За результатами змагань два наші колективи ввійшли до числа кращих. Хореографічний ансамбль «Конфеті» здобув перемогу у номінації «Сучасний танець» в першій віковій категорії. Вихованці Палацу дітей та юнацтва нагороджені кубком та дипломом першого ступеню Департаменту освіти та науки Сумської ОДА та Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Зразкова акробатична студія «Едельвейс» у номінації «Вільний танець» у другій віковій категорії посіли друге місце, а вихованці зразкового хореографічного колективу «Кольоровий дощ» отримали диплом учасника фестивалю.
 

« повернутися до списку новин