Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Тростянчани на відкритому чемпіонаті з черлідингу

Переглядів: 338

Нинішній чемпіонат Полтави з черлідингу став сьомим в історії. Цього разу географія учасників розширилася. До команд міста Полтави, Полтавської, Харківської областей приєдналися Одеса, Харків, Суми, Боярка і Дніпро. Загалом чемпіонат зібрав близько 250 учасників. Разом з командами приїздили і вболівальники. Загалом свято об’єднало більше 800 чоловік. Черлідери змагались за перемогу в  номінаціях: чер-джаз , чер-данс , хіп-хоп серед солістів та команд в різних вікових категоріях.

Виступ тростянецьких акробатів підкорив суддів запальними танцями та складними елементами. Наша команда в складі 27 вихованців Палацу дітей та юнацтва за результатами змагань отримала 11 золотих, 4 срібних та 3 бронзові  нагороди.

1 місце посіли: у сольних виступах Амоірідіс Ніколь (хіп-хоп, джаз та данс), Черкашина Дар’я (джаз), Шаповал Ангеліна (джаз), Амоірідіс Стелла (данс), джаз-дует у складі Давидової Інни і Амоірідіс Стелли , данс-квартет у складі Черкашиної Дар’ї, Амоірідіс Стелли, Давидової Інни і Ходус Єви, хіп-хоп команда у складі Возняк Дар’ї, Сидоренко Насті, Цалко Ангеліни, Буки Сніжани, Карпенко Валерії, Ходуса Мар’яма та Амоірідіс Ніколь, данс-команда у складі Борисенко Катерини, Слабоспицької Катерини, Яреськовської Анастасії, Негоди Лілії, Литвиненко Олесі,Кириченко Альони,Євдокимової Дарини, Куделі Зої та Феденко Катерини, джаз-команда у складі Шаповал Ангеліни, Кунцевської Аліни, Амоірідіс Стелли, Давидової Інни, Ходус Єви, Черкашиної Дар’ї, Шахової Тетяни.

2 місце посіли: у сольних виступах Яреськовська Анастасія (чер), Холодова Аріна (хіп-хоп), Ходус Єва (джаз), джаз-команда у складі Возняк Дар’ї, Сидоренко Насті, Цалко Ангеліни, Буки Сніжани, Карпенко Валерії, Ходуса Мар’яма та Амоірідіс Ніколь.

3 місце посіли: у сольних виступах Степанова Анна (хіп-хоп), Амоірідіс Стелла (джаз), хіп-хоп квартет у складі Отрохової Кіри, Пальошко Елізи, Мартиненко Елізи, Величко Крістіни.

« повернутися до списку новин