Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Депутати працюють в комісіях

Переглядів: 520

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 13.03.2018 року № 8 «Про скликання 32 сесії районної ради сьомого скликання»,  депутати районної ради проводять засідання постійних комісій по попередньому розгляду порядку денного чергової сесії.

На засіданні постійної комісії з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища  депутати розглянули питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться на території Тростянецького  району. Начальник відділу Держгеокадастру у Тростянецькому районі Ігор Соболь доповів, що до районної ради надійшли заяви громадян для розгляду та затвердження на сесії нормативно – грошової оцінки земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та товарного сільськогосподарського виробництва. Депутати одноголосно підтримали даний проект рішення. Також депутати заслухали звіт про виконання програми економічного і соціального розвитку Тростянецького району за 2017 рік. Начальник управління агропромислового,  економічного розвитку та житлово – комунального господарства Тростянецької районної державної адміністрації Лілія Гонтар детально доповіла про розвиток промисловості, сільського господарства, про стан житлово-комунального господарства та розвиток інфраструктури, залучення інвестицій, наповнення державного та місцевих бюджетів та інше.

Досить широкий спектр питань було розглянуто на засіданні постійної комісії з питань молоді. Перед присутніми виступив головний лікар комунального закладу «Тростянецька центральна районна лікарня» Анатолій Плахтиря з інформацією про стан медичної допомоги сільському населенню Тростянецького району. Підтримали члени комісії звернення депутатів Тростянецької районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України щодо збереження і підтримки впровадження в школах проекту «Інтелект України».  

Також було рекомендовано на розгляд сесії затвердження районної програми з питань зайнятості населення Тростянецького району на 2018-2020 роки, внесення змін до районних програм підтримки громадських організацій, соціального захисту населення, відшкодування вартості пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним та залізничним транспортом на маршрутах загального користування у приміському сполученні.

Депутати постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку, територіального устрою, інформаційної політики та зв’язків із громадськістю заслухали та одноголосно підтримали проекти рішень «Про виконання програми «Нагородження відзнаками Тростянецької районної ради за 2017 рік» та виконання Закону України «Про звернення громадян у Тростянецькому районі за 2017 рік.

« повернутися до списку новин