Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

«Круглий стіл» з учасниками АТО

Переглядів: 1032

Сьогодні, 6 грудня, з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, у приміщення Тростянецької районної ради відбулося засідання “круглого столу” з учасниками антитерористичної операції - нашими земляками, які повернулися із зони АТО.

Зустріч відбулася за участі очільника Тростянецької районної ради Андрій Коржа, першого заступника голови Тростянецької районної державної адміністрації Олега Сипка, депутата Сумської обласної ради від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександра Линника, голови спілки ветеранів АТО Тростянецького району Сергія Самойленка, учасників АТО та інших.

Мета проведення заходу – почути про проблеми, що турбують учасників антитерористичної операції, надати допомогу у їх вирішенні, роз’яснити їх права. Адже завдяки тісному та конструктивному діалогу, питання щодо підтримки учасників антитерористичної операції районною владою постійно знаходяться на контролі.

На початку засідання керівники привітали присутніх з Днем Збройних Сил України та подякували їм за вірне служіння українському народові. «Наші земляки, виконавши свій обов’язок перед державою, стали справжніми героями. І завдання влади допомогати їм», - зазначив голова районної ради Андрій Володимирович у ході зустрічі.

Протягом години присутні спілкувалися з питань виділення земельних ділянок, медичного супроводу, соціальної підтримки демобілізованих учасників АТО, їх родин, поліпшення ефективності взаємодії громадських організацій з органами державної влади у сфері підтримки учасників АТО та членів їх родин. Усі порушені питання під час засідання взято на контроль для подальшого вирішення.

« повернутися до списку новин