Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

На Тростянеччині відзначили День місцевого самоврядування

Переглядів: 353

Напередодні державного свята – Дня місцевого самоврядування на Тростянеччині відбулися урочистості. Традиційно захід проходив у районному будинку культури.

Вітали представників місцевого самоврядування заступник голови Тростянецької районної ради Олексій Котко, перший заступник голови Тростянецької райдержадміністрації Олег Сипко, голова Тростянецької об’єднаної територіальної громади Юрій Бова та голова асоціації сільських голів Тростянецького району Любов Зоріна. На їх адресу лунало чимало теплих та щирих слів вітань. Заступник голови ради Олексій Вікторович відзначив, що цього річ двадцята річниця з моменту прийняття Закону україни «Про місцеве самоврядування в Україні» та побажав усім впевненості й наполегливості для подальшої злагодженої та професійної роботи для реалізації всіх  перспективних планів та задумів на благо громади Тростянеччини.

За сумлінну та плідну працю на благо Тростянецького району, вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади, активну громадянську позицію, високе почуття відповідальності та з нагоди Дня місцевого самоврядування кращих представників місцевого самоврядування було нагороджено грамотами.

« повернутися до списку новин