Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

30 років Тростянецькій районній організації ветеранів

Переглядів: 325

5 травня у Тростянецькій центральній районній бібліотеці відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення тридцятої річниці з дня створення Тростянецької районної організації ветеранів України в Сумській області.

На сьогоднішній день ветеранська організація нараховує понад вісім тисяч осіб. Це люди, які свого часу, були творцями історії нашого краю, вкладали свої сили у розбудову та розвиток Тростянеччини. У своїй повсякденній праці всі ми спираємось на закладений ними фундамент, постійно звертаємось до їхнього  досвіду та здобутків.

Привітати ювілярів прийшли голова Тростянецької районної ради Андрій Корж, голова Тростянецької районної державної адміністрації Дмитро Назаренко, заступник міського голови Оксана Заяц.

На адресу ветеранів лунало багато щирих і теплих слів привітань.  У ході заходу, за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху в Тростянецькому районі, активну громадську позицію та з нагоди 30-річччя утворення Тростянецької районної організації ветеранів найактивнішим її представникам вручили відзнаки.

« повернутися до списку новин