Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Ювілей Смородинської дистанції колії

Переглядів: 482

Сьогодні відбулися урочистості з нагоди 140 – річчя заснування виробничого підрозділу «Смородинська дистанція колії».

 

Щоденною копіткою працею багатьох поколінь створювалася і тепер примножується трудова слава колективу виробничого підрозділу філії  «Смородинської дистанції колії». Залізничники роблять все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів. У колективі виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.

З нагоди святкування привітати працівників з визначною подією завітали Олексій Котко – заступник голови Тростянецької районної ради, Олег Сипко – перший заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації, Юрій Бова – міський голова Тростянецької об’єднаної територіальної громади та керівники Регіональної філії «Південна залізниця».

Звертаючись до присутніх Олексій Котко зазначив: «Залізничник – це професія, яка потребує високої організованості, дисципліни і відповідальності. Галузь, в якій ви працюєте, посідає важливе місце в економіці України, сприяє розвитку усіх сфер народного  господарства та задовольняє потреби кожного громадянина у перевезеннях. Завдяки вашій професійній майстерності та наполегливій праці відбуваються позитивні зміни в роботі залізничного транспорту держави». Заступник голови районної ради побажав всьому численному колективу тростянецьких залізничників міцного здоров’я і добробуту, миру і щастя, оптимізму і злагоди, нових професійних здобутків на благо нашої Батьківщини - України.

За  вагомий особистий внесок у розвиток залізничного транспорту, багаторічну сумлінну працю,  активну громадську діяльність та з нагоди  140-ї  річниці виробничого підрозділу «Смородинська дистанція колії» грамотами Тростянецької районної ради були нагороджені: Зубко Ірина Євгеніївна – економіст з матеріально-технічного забезпечення  I-категорії  виробничого підрозділу «Смородинська дистанція колії» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Українська залізниця», Лободюк Руслан Борисович – майстер шляховий укрупненої бригади з планово-попереджувальних робіт №1 виробничого підрозділу «Смородинська дистанція колії» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» та Литвиненко Сергій Дмитрович – заступник начальника виробничого підрозділу «Смородинська дистанція колії» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Українська залізниця».

Після численних привітань з концертною програмою виступили артисти районного Будинку культури.

 

 

« повернутися до списку новин