Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Урок державності від районної дитячої книгозбірні

Переглядів: 405

З нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України працівники Тростянецької районної бібліотеки для дітей провели урок державності «Вірю в майбутнє твоє, Україно!». Учасниками заходу мали можливість стати користувачі бібліотеки.

Зустріч розпочалася з розповіді бібліотекарів про історію свят. Юні слухачі дізналися про те, що Україна – це незалежна держава, яка має свою територію, свою державну мову, свої закони, символи української державності – прапор, герб і гімн.   Діти активно відповідали на питання патріотичної вікторини «Мій рід, моя Батьківщина – це все моя Україна», згадали традиційні українські страви, під час гри «Які ми?», з’ясували риси характеру українців, пригадали імена, які дають дітям України. Присутні довідалися про рекорди, встановлені українцями, які було занесено до Книги рекордів України та Книги рекордів Гіннеса. На заході звучали вірші і пісні про Україну.

Чудовим доповненням заходу стала мультимедійна презентація «Велична і свята моя рідна Україна!», з якої присутні більше дізналися про нашу країну-рідний край з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, мудрими і талановитими людьми.

Для дітлахів була організована книжкова виставка-огляд «Коли ти воскресла, Україно, то вознесися духом, вознесись!», на якій була представлена література, присвячена історії формування української державності, боротьбі українського народу за незалежність своєї держави, вшануванню пам’яті громадян, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність та державний суверенітет України.  

« повернутися до списку новин