Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

На Тростянеччині привітали працівників сільського господарства

Переглядів: 451

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства.  Із цієї нагоди, 16 листопада, на Тростянеччині вітали працівників сільськогосподарської галузі району із професійним святом.

У заході взяли участь голова Тростянецької районної ради Андрій Корж, перший заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Олег Сипко, представники сільськогогсподарських товариств району та інші.

Цього дня на адресу працівників сільського господарства лунало багато щирих побажань. «Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут і благополуччя людей», - зазначив, під час вітального слова, очільник районного депутатського корпусу Андрій Корж. Також керівник побажав здійснення всіх планів та задумів і щедрих врожаїв. 

За плідну працю, досягнення вагомих показників у сільському господарстві та з нагоди Дня працівників сільського господарства Почесними грамотами та Подяками Тростянецької районної ради, Тростянецької районної державної адміністрації, Сумської обласної ради та Сумської обласної державної адміністрації нагороджені кращі працівники сільськогосподарської галузі. Церемонію нагородження найсумлінніших працівників здійснили Андрій Корж та Олег Сипко.

Піднесеного настрою учасникам святкового зібрання додала цікава концертна програма.

« повернутися до списку новин